Novinky

 • Esencia Gaia - Matka Zem

  Na začiatku, keď mi bolo povedané vytvoriť túto esenciu, miesto kde som ju tvoril bolo ochraňované duchovnými bytosťami, ktoré ma viedli. Otvárala sa veľká sila matky Zeme / Gaie, ktorá vychádzala z veľkej hĺbky Zeme.

  čítajte viac »
 • Esencia dúha

  Esencia Dúha je štvrtá vysokovibračná božská esencia. Bola vyrobená 11. mája 2017 v Glastonbury v Anglicku. Tak isto, ako predošlé tri esencie ( ISIS, SOLAR LOGOS, GAIA ) bola veľmi silne podporená duchovnými bytosťami.

  čítajte viac »
 • Esencia ISIS

  Esencia ISIS je požehnaním od Božskej Matky. Sľúbila nám všetkým, že jej prítomnosť ľudia budú cítiť na Zemi. Je tu pre všetkých, ktorí sú pripravení emočne a aj duchovne čeliť problémom s odvahou.

  čítajte viac »
 • Esencia Solar Logos

  Solar Logos je esencia, ktorá bola vytvorená v máji 2015. Energia Solar Logos je vesmírna sila, čisté svetlo z Centrálneho Slnka Vesmíru. Jedná sa o veľmi silnú, hlboko pôsobiacu esenciu, ktorá prišla práve v dobe, kedy sa na Zemi odohrávajú veľké zmeny. Všade, kde sa pozriete; v prírode, ekonomike, politike dochádza ku zmenám, ktoré môžete vnímať ako negativitu, neistotu alebo tmu. Solar Logos je tu, aby nám pomohla zvládnuť túto veľkú evolučnú zmenu.

  čítajte viac »