Esencia ISIS

Isis web

Esencia ISIS je požehnaním od Božskej Matky. Sľúbila nám všetkým, že jej prítomnosť ľudia budú cítiť na Zemi. Je tu pre všetkých, ktorí sú pripravení emočne a aj duchovne čeliť problémom s odvahou. Sľúbila, že svojim svetlom, bude svietiť pre všetkých, ktorí sú už pripravení odhodiť svoje temné miesta. ISIS volá k navráteniu sa do jednoty a zároveň pomáha odbúravať emočnú bolesť, hnev, hanbu, vinu, strach, smútok a beznádej. Prináša lásku a odvahu.

Keď vkročíš do ktorýchkoľvek tmavých miest svojej duše a vykročíš z nich von, cítiš sa oslobodený/á a znovuzrodený/á. Jedine keď sa na to pozrieš do hĺbky a vstúpiš do emočnej bolesti- umožníš zmenu a otvorenie toho aspektu seba samého/ samej, ktoré dáva lásku na vyliečenie.

Esencia ISIS prináša nádej a pozdvihnutie. Umožňuje nám cítiť a vedieť o ochrane a láske Božskej Matky v nás a aj okolo nás. Tento pocit môžeme v sebe ukotviť, aby nám pomáhal zosilnieť a postarať sa o nás samých. Obzvlášť v čase výkyvov, pnutia a nerozhodnosti.

Veľa z nás v sebe má veľa hlbokých rán. Táto esencia nás môže posilniť ochranou pri vstupe, uvoľnení a liečení týchto aspektov. Cez ISIS esenciu sa môžu transformovať a vyliečiť negatívne miesta, kde sa uchováva trauma a bolesť. Podporuje obrovskú zmenu na hlbokej úrovni duše.

Božská Matka nás volá, aby sme dovolili láske pomôcť a vyliečiť tieto hlboké, dlho ukryté miesta našich emočných rán. Môžu sa ukázať nielen z nášho detstva alebo tohto života, ale aj z minulých životov.
Viacerí z nás v minulých životoch veľa ubližovali – vojna, vyvražďovanie alebo núdza o lásku. Niektoré rany sa môžu objaviť počas duchovnej cesty prechádzajúc cez obdobie, kedy sa duša na Zem len inkarnovala.
Sú medzi nami aj pracovníci svetla, ktorí trpia v dôsledku týchto emočných rán a aj napriek tomu sa vedia oddeliť od nich a cítiť rozdiel ako dôkaz ich služby. Keď sú dostatočne silní alebo s pomocou esencieISIS, budú si môcť zavolať tieto časti duše späť.

Účinky ISIS

  • dovoľuje cítiť prítomnosť, ochranu a lásku Božskej Matky – lieči hlboké rany z minulosti
  • uzemňuje, objasňuje naše tmavé miesta duše, kde si uchovávame bolesť a utrpenie
  • transformuje negativitu traumy z minulosti
  • lieči emočnú bolesť a mení ju na lásku a odvahu
  • spája emočne oddelené časti našej bytosti
  • lieči zranenie duše pochádzajúcej z duchovného sveta a aj minulých životov – prináša radosť, prítomnosť a šťastné bytie
  • vytvára priestor pre nádej, vieru a pozdvihuje
  • mení negatívne časti našej duše, ktoré boli zasiahnuté traumou
  • prináša lásku do života v čase výkivov, obáv, nepokoja, strachu, neistoty, pochybnosti a nerozhodnosti