O mne

Katka kontakt

Všetci sa v priebehu života vyvíjame a u mňa tento proces pokračuje aj naďalej. Od dieťaťa som mala blízko k prírode, bylinkám a energiám. Osud ma však najprv poslal na cestu manažérky v hotelierstve s možnosťou pozrieť sa do sveta a naučiť sa iným zvykom a nápadom. Stále som však cítila, že mojim domovom je Slovensko.

Postupne sa začal vo mne rozvíjať pocit, že je potrebné priniesť zmenu, nielen pre seba, ale aj pre ľudí okolo mňa. Začala som viac pracovať s prírodou a jej zdrojmi, vyštudovala som si rôzne terapeutické školy a techniky, ako je napríklad metóda: CESTA, Theta Healing, Kvantové pole, Numerológia a mnoho iných. V súčasnej dobe sa snažím spájať všetko poznanie do jedného celku. Veľkú úlohu pri mojom prebúdzaní zohrali roky, ktoré som žila v Austrálii. Poznanie, aký je to starý kontinent a koľko silnej energie sa v ňom ukrýva, ma motivovalo, aby som priniesla tieto vedomosti aj do Európy.

V dnešnej dobe Vám prinášam Austrálske kvetové esencie, ktoré nesú túto prastarú energiu, ktorá nám veľmi účinne pomôže vyrovnať sa so zmenami, ktoré nám táto doba prináša. Pochopiť sám seba, vedieť Kto som a Kam smerujem je hlboké poznanie samého seba a je veľkým darom, ktorý dáva silu hýbať sa vpred nielen nám samým, ale aj nášmu okoliu. V súčasnosti poskytujem poradenstvo a terapie s uvedenými metódami a zároveň miešam esencie na konkrétne psychické a zdravotné ťažkosti.